MENU
z ostatniej chwili..
[ kontakt z nami ]

Nasze adresy na które możecie do nas pisać,przesyłać swoje wspomnienia,opowieści o miłości i dawnych zwiazkach,propozycje co chcielibyście znależc na stronie.Będzie nam miło jak wpiszecie sie do księgi gości.A jeśli podacie swojego maila,chętnie wam odpowiemy.

swiesia@gmail.com

mishablu@outlook.com

 

[ twórca serwisu]
Zarzuć jak największą sieć
      | modyf: Wiesia 2007-05-22, 16:10 | 10688 odsłon ~ komentarzy 0
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

Zarzucanie sieci składa sie z kolejnych punktów lub faz.Faza pierwsza to zakceptować stan faktyczny.Po 35 roku zycia znalezienie męza czy partnera na dalsze dni zycia są ograniczone.Dlatego załuz sobie nie szukanie osoby doskonałęj ,ale mężczyzyzne do życia.Zapomnij wiec o ideale.twoja lista prefereencji musi ulec rozszerzeniu.Po prostu szukaj kogoś wspaniałego.GDY ZARZUCASZ WIĘKSZĄ SIEĆ,OKAZUJE SIĘ,ŻE W MORZU JEST O WIELE WIĘCEJ RYB.

Gdy poznasz w radnkowych serwisach w internecie kilku wolnych mężczyzn,opracuj swoja sieć ekspansji określając-wiek wzrost,osobowośc,zawód wykształcenie,zamożność itd.Poznając następnych zaznaczj te punkty ,ktore sie  do nich odnoszą,niekoniecznie wszystkie.Wybierz trzech z ktorymi się spotkasz.Sp[robuj złamać żelazną regułe kobiecosci i jeśli ci nie zaproponują randki,sama ją zaproponuj.Potraktuj to jak eksperyment i wyciągnij nauki na przyszłosć.Jeśli męzczyxni, z ktorymi się spotkasz nie są w twoim typie,czas spędzony z nimi da ci troche doswiadczenia,ktore wykorzystasz w dalszych połowach-poszukiwaniach.

A tak na marginesie,jesli mężczyzna nie ma wyglądu jaki preferujesz,moze byść świetnym kochankiem.,może być dowcipny,wrażliwy opiekuńczy.I odwrtotnie.

A WIĘC -IDZ NA KOMPROMIS I ZAPOMNIJ O SWOIM KSIĘCIU Z BAJKI.NA PYTANIE:JAKIEGO MĘZCZYZNY SZUKASZ-ODPOWIEDZ,KOGOŚ WSPANIAŁEGO.
do góry | utworzył: Wiesia | modyf: Wiesia 2007-05-22, 16:10 | 10688 odsłon