MENU
z ostatniej chwili..
[ kontakt z nami ]

Nasze adresy na które możecie do nas pisać,przesyłać swoje wspomnienia,opowieści o miłości i dawnych zwiazkach,propozycje co chcielibyście znależc na stronie.Będzie nam miło jak wpiszecie sie do księgi gości.A jeśli podacie swojego maila,chętnie wam odpowiemy.

swiesia@gmail.com

mishablu@outlook.com

 

[ twórca serwisu]
      | modyf: Wiesia 2007-10-22, 18:40 | 11445 odsłon ~ komentarzy 0
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

Opracowywanie wizeunku zacznij od opakowania>opakowanie to jest po prostu Twój wyglad zewnetrzny.Żeby przyciągać męzczyzn wcale nie trzeba ubierać sie wyzywajaco czy nieodpowiednio do wieku.Odwrotnie,jeśli ubiór jest niestosowny,męzczyzna moze oceniać cię niewłaściwie.on szuka kobiety na dobre i na złe a nie laeczki do zabawy czy tez na jedna noc.Jesli chesz zwracać uwagę włąsciwych meżczyzn,zadbaj o to aby twoje ubranie było oryginalne ale równoczesnie klasyczne.Alby wykreować śwoj najlepszy wizerunek,poproś o opinię  otoczenie.Potrzebujesz brutalnej prawdy a nie komplementów.Wybierz 6 osób trzy kobiety i trzech meżczyzn.Niech każdy wypowie sie na temat twojego wyglądu.Weż pod uwagę wszystkie!!!uwagi.

Pytaj o każdą rzecz pojedynczo

a/makijaż

b/włosy

c/ubiór

d/maniery

e/biżuteria

f/okulary

g/nerwowe odruchy

h/nawyki

i/mowa ciała

 

Nie sugeruj odpowiedzi.

Staraj się wyglądać kobieco a nie jak wamp,chłopczyca lub nastolatka>Pamiętaj o wieku ale niepotrzebnie sie nie postarzaj.


Ubiór świadczy o tym,jaką osoba jesteś.Zbyt wyzywajace i obcisłe stroje mówią o tobie;gorąca dziewczyna na jedną noc.W ten sposób nie przyciagniesz uwagi męzczyzny ,który szuka kobiety a nie wampa.Równiez makijaz powinien być przede wszystkim naturalny,zbyt kolorowy wygląda wyzywajaco.Również wiel epudru,kresek kolorów postarza.

Paznokcie powinny byc krótkie ,zbyt długi kojarzą sie mężczyznom ze szponami czarownicy i odstraszaja,poza tym moga mówić ,że kiebieta jest zbyt droga w utrzymaniu.

Włosy mężczyźni preferują nieco dłuższe,są według nich bardziej kobiece.Brwi można regulować,ale nie robić z nich cienkiej kreseczki,zawsze naturalnie i z gustem.

Mężczyźni przepadają za kobietami kobiecymi dosłownie i w przenosni.Wolą wiec sódniczki,niż spodnie,kobiety słuchające niż szczebioczące lub nadmiernie wybuchajace śmiechem z byle okazji.Mężczyxni wolą sami podejmować decyzje,zamwiać stoli w restauracji,pierwsi zadzwonić ,wysłać maila.Tak było dawniej,tak jest teraz.

 
do góry | utworzył: | modyf: Wiesia 2007-10-22, 18:40 | 11445 odsłon