MENU
z ostatniej chwili..
[ kontakt z nami ]

Nasze adresy na które możecie do nas pisać,przesyłać swoje wspomnienia,opowieści o miłości i dawnych zwiazkach,propozycje co chcielibyście znależc na stronie.Będzie nam miło jak wpiszecie sie do księgi gości.A jeśli podacie swojego maila,chętnie wam odpowiemy.

swiesia@gmail.com

mishablu@outlook.com

 

[ twórca serwisu]
Co pomaga w poszukiwaniu
      | modyf: Wiesia 2007-10-16, 12:56 | 13165 odsłon ~ komentarzy 0
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

Jestem osobą towarzyską,mam wielu znajomych i przyjaciół.Lubie pisać,interesować sie tym co wokól mnie się zmienia nabiera innych barw.W swoim życiu zaznałam wszystkiego-radości i cierpienia,samotności,choroby i bólu.Radości bycia mamą a teraz babcią Jestem niepełnosprawna a mimo to wcale się tak nie czuję.Lubię pisać,radzić-to chyba cecha wszytkich byłych nauczycieli.Sępopol to miejsce ktore jest centrum mojego wszechświata,sta siegam do gwiazd.O nim więc chcę pisać i mówić.Razem z moimi przyjaciółmi Mirkiem,który stworzył tą stronę i mi podarował,Michałem z dalekiego i nieco obcego nam świata,który dzielnie współtworzy treści tej strony,Elwirą,młodą dziewczyną ale jakże dojrzałą w swoich upodobaniach i wszystkimi,ktorzy piszą do nas zwiedzamy wirtualny świat włączjąc w niego wszystkich czytelników i sympatyków.

Któregoś dnia moja koleżanka pokazała mi książkę „Jak znaleźć męża po 35 roku życia..” Rachel Greenawald. Chociaż jestem szczęśliwie zakochana a swoja prawdziwą jak się okazało miłość spotkałam przed 5 laty ,przeczytałam książkę z przyjemnością bawiąc się przy niej świetnie .napisana jest bowiem barwnym językiem a rady jakie zawiera zostałyby przeze mnie wypróbowane gdybym nie miała przyjaciela…Ale wokół mnie jest tez wiele samotnych kobiet, tak ze powstał pomysł aby na mojej stronie znalazły się nie tylko rady zaczerpnięte z książki, ale aby ta strona stała się specyficznym forum dla samotnych, kobiet i mężczyzn z mego otoczenia i nie tylko. Forum, na którym będziemy rozmawiać o poszukiwaniach partnera ,o sukcesach i porażkach w tej dziedzinie. A ja będę wyszukiwać i przedstawiać odpowiednią lekturę, bo cóż można zrobić bez dobrej lektury, no i każdej i każdemu, według chęci i uznania poświecę nieco czasu i miejsca w sposób dowcipny i poważny zarazem przedstawiając nie tylko jego samego ale też i jego oczekiwania wobec partnera, fotografię o ile się zgodzi-fotografowanie jest moja pasją. Będę tez odpowiadać na listy i ewentualne zapytania bo chociaż nie jestem ekspertem miłosnym to jednak zważywszy na wiek i posiadanie w przeszłości dwóch mężów a obecnie wspaniałego partnera ,mogę podzielić się swoimi przemyśleniami. Czytelników natomiast zapraszam do korzystania z księgi gości i tam wypowiadania się na ten temat lub też pisania na mój adres mailowy z prośba o zamieszczenie listu itd..

Wróćmy do ksiązki. Otóż według autorki poszukiwanie partnera to swoisty marketing. Dlatego też)opracowując plan działania ujęła go w 15 krokach.

Po pierwsze: plan poszukiwania ma stać się priorytetem w danym okresie życia, bowiem tylko całkowite skupienie się na osiągnięciu celu pomoże właśnie go osiągnąć. W życiu tak zresztą bywa, że to, co robisz połowicznie nie udaje się w stu procentach. A moja uwaga do tego jest następująca: nawet, jeżeli nie znajdziesz osoby, która szukasz, jeśli pozostaniesz dalej sama(sam)wszystko to, co było twoim udziałem w realizacji postawionego celu nie tylko da ci miłe wspomnienia, ale tez o odmieni ciebie. Wymagane sposoby działania mogą pomóc w różnych innych sytuacjach. W kolejnych podstronach znajdziesz dalsze rady.

A wiec do dzieła!!!!
do góry | utworzył: Wiesia | modyf: Wiesia 2007-10-16, 12:56 | 13165 odsłon