MENU
z ostatniej chwili..
[ kontakt z nami ]

Nasze adresy na które możecie do nas pisać,przesyłać swoje wspomnienia,opowieści o miłości i dawnych zwiazkach,propozycje co chcielibyście znależc na stronie.Będzie nam miło jak wpiszecie sie do księgi gości.A jeśli podacie swojego maila,chętnie wam odpowiemy.

swiesia@gmail.com

mishablu@outlook.com

 

[ twórca serwisu]
Miłosne kłamstwa
      | modyf: Wiesia 2009-09-27, 11:09 | 16158 odsłon ~ komentarzy 0
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

"MIŁOSNE KŁAMSTWA

Pierwsze starcie: Zderzenie, spojrzenie, szybka taksacja przeciwnika, błyska­wiczna analiza danych pod kątem przydatności do pożycia, wymiana telefonów. Po czym...

ONA: Siedzi w domu i rzuca się na każdy dzwonek telefonu. Jeśli już musi wyjść do pracy, nie rozstaje się z komórką. Sprawdza, czy jest zasięg. Układa w myślach całe dialogi, w których chce być inteligentna i uwodzicielska. Na wszelki wypadek nie mówi jeszcze nic koleżankom. Daje mu 24 godziny, zanim skreśli go z listy. ON: Spokojnie zajmuje się swoją pracą. Około 16.00 idzie na kawę i z portfela wypada wizytówka, którą dała mu Ona Przypomina sobie tę miłą i seksowna dziewczynę, to poprawia mu humor i dzwoni. Sypie żartami i z błogą nieświado­mością, w co się wplątuje, proponuje randkę.

Drugie starcie: Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą a mężczyzną? ONA: Kiedy po pierwszej randce mówi "Zostańmy przyjaciółmi", to znaczy, że co prawda On jej się nie podoba i nie pociąga jej seksualnie, ale też Ona nie ma nic przeciwko temu, żeby On poświęcał jej swój czas, całą uwagę oraz pieniądze, do momentu, kiedy nie znajdzie sobie kogoś bardziej interesującego. Oczywiście może to potrwać do końca życia.

ON: Kiedy po pierwszej randce proponuje "Zostańmy przyjaciółmi" to oznacza, że będzie wpadał do Niej o 4 nad ranem bez zapowiedzi, wypłakiwał problemy z innymi kobietami, pustoszył lodówkę i barek, kąpał się i wycierał jej ręczni­kiem. Gdy Ona będzie w kryzysie, jego komórka będzie zawsze poza zasięgiem.

Trzecie starcie: Zaczynają się regularnie spotykać.

ONA: Zmienia fryzurę, chudnie, reorganizuje rozkład zajęć, żeby zawsze mieć czas. Opuszcza się towarzysko i znika z kręgu dotychczasowych przyjaciół. Dzwo­ni do najlepszej przyjaciółki i przedstawia jej niespotykany w naturze obraz no­wego chłopaka. Wybiega myślami w przyszłość i czeka na uczuciowe deklaracje. Zatraca zdolność obiektywnego odbioru sytuacji.

ON: W Jego życiu niewiele się zmienia. Z niczego nie rezygnuje, niczego sobie

nie odmawia. Czasem nieznacznie wzrasta Jego normalne samozadowolenie. Kiedy w chwili wolnej od ulubionych zajęć przypomina sobie, czemu jest mu lepiej niż zwykle, łapie za słuchawkę i dzwoni. Ponieważ nie ma niczego mądre­

go do pow iedzenia. umawia się na randkę (w nadziei na udany seks).

 

 

 
do góry | utworzył: Wiesia | modyf: Wiesia 2009-09-27, 11:09 | 16158 odsłon