MENU
z ostatniej chwili..
[ kontakt z nami ]

Nasze adresy na które możecie do nas pisać,przesyłać swoje wspomnienia,opowieści o miłości i dawnych zwiazkach,propozycje co chcielibyście znależc na stronie.Będzie nam miło jak wpiszecie sie do księgi gości.A jeśli podacie swojego maila,chętnie wam odpowiemy.

swiesia@gmail.com

mishablu@outlook.com

 

[ twórca serwisu]
      | modyf: Wiesia 2008-01-5, 22:04 | 9852 odsłon ~ komentarzy 0
serwiszglossie
Sciągnij PLIK>>

 

Seks jest bardzo ważny,mimo,że oczekiwania partnerów róznią sie od siebie.Męzczyzna pragnie seksu,kobieta romantycznej miłosci.Jak to pogodzic?Otóz serce meżczyzny otwiera sie przez seks.Pozwala mu przezywać uczucie miłosci i głod miłości.Natomiast miłosć kobiecie pozwala pragnac seksu.

Kobieta zanim zapragnie seksu,chce być  kochana i uwodzona.Niestety często meżczyźni o tym nie pamiętaja.A seks jest udany wówczas,gdy w zwiazku istnieje porozumienie i partnerstwo.

Kobieta chce byc dotykana,przytulana nie tylko wtedy gdy męzczyzna chce seksu.Powinien dotykac ja wiele razy na dzień.Trzymać za rękę,objąc ramieniem,pogłaskać.


 Kiedy w sypialni zaczyna być nudno, ku podniesieniu temperatury mogą słuzyć listy miłosne. Opisywanie w sposób kulturalny ale dosłowny tego co robimy i jak to przeżywamy,pozwala partnerowi,partnerce wyobrażać sobie nasze zabawy a co za tym idzie pragnąc ciebie od nowa...Zapalone swiece,zapach kadzidełek w każdym przypadku tworzy atmosferę tajemniczą. Można czytać listy sobie na wzajem. Deklamować w blasku migajacych świeczek.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prawie wszyscy mężczyzni są wzrokowcami,dlatego to dla nich podniecajace sa np. filmy erotyczne..
do góry | utworzył: | modyf: Wiesia 2008-01-5, 22:04 | 9852 odsłon